ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

BLAHOPŘEJEME

článek do novin

Okresní kolo soutěže ZUŠ  - hudební obor

 

příčná flétna :

                         Andrea Mamráková, 2. místo

                         Sabina Belecká, 2. místo

                          Iveta Hrkotová, 3. místo

                          Michaela Matušková, 3. místo

                          Michaela Zajacová, 3. místo

                          Eliška Chmelíková, ČU

 

saxofon :          Kristýna Kanická, 1. místo s postupem

                           Jan Matuštík, 1. místo s postupem

                           Jakub Douda, 1. místo s postupem

                           Vendula Chmelíková, 3. místo

 

zobc. flétna:      Leona Tomcová, 1. místo s postupem

                             Alena Opichalová, 3. místo

                             Aneta Klauková, 3. místo

                            Ondřej Tölg, 3. místo

 

klarinet :             Ondřej Tölg, 2. místo

                              Vendula Chmelíková, 2. místo

                              Kristýna Kanická, 3. místo

                               Jakub Douda, 3. místo

                               Soňa Ondrušová, ČU

 

 

trubka :                  Jan Veverka, 1. místo s postupem

 

bicí :                       Pavel Hekel, 1. místo s postupem

                                Zuzana Křížová, 1. místo s postupem

                                Jiří Kubík, 1. místo s postupem

                                Samuel Palán, 1. místo s postupem

                                Martin Kábrt, 2. místo

                                Kristýna Svobodová, 2. místo

 

sólový zpěv:           Lucie Stehlíková, 1. místo s postupem

                                 Lukáš Tamchyna, 1. místo s postupem

 

 


 

Krajské kolo soutěže ZUŠ  - hudební obor

 

saxofon :                    Jan Matuštík, 1. místo     

                                    Kristýna Kanická, 2. místo

                                    Jakub Douda, 2. místo

 

zobc. flétna:                Leona Tomcová, 2. místo

 

bicí:                               Samuel Palán, 1. místo s postupem

                                      Zuzana Křížová, 1. místo

                                      Jiří Kubík, 1. místo

                                      Pavel Hekel,2. místo

 

Trubka:                           Jan Veverka, 3. místo

 

sólový zpěv:                   Lukáš Tamchyna, 2. místo

                                         Lucie Stehlíková, 3. místo

 

 


 

Národní kolo soutěže ZUŠ – hudební obor

 

bicí:                                   Samuel Palán, 3. místo

                                      



Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz