ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

BLAHOPŘEJEME

 

Ocenění žáku KV krajem, viz. foto zde




Postup do krajského kola národní soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR:

žáci Mgr. Zuzany Motlíkové - Veronika Lejnarová, Viktor Skořepa, Denisa Müllerová, Petra Wasserbauerová, Sára Čepeláková, Jindřich Utěšený, Tyra Luisa Prennig (3. a 4. ročník, 10 – 12 let)

žáci Lukáše Lercha - Filip Rück, Gabriela Samcová (13 let), Hana Štěpánková, Jan Vondrák (5 let)

žáci Mgr. Hany Vaculíkové - Barbora Stehlíková, Barbora Břečková, Michael Huk, Karolina Kunzová, Kateřina Cimická, Patricie Luxová, Karolína Nová, Kateřina Hoiszová, Matyáš Erlebach, Kateřina Demčáková, Lucie Čermáková (talentový ročník, 5 – 7 let)

Postup do celostátního kola národní soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR konané ve Šternberku od 30. září 2011 do konce září 2012:

žáci Mgr. Hana Vaculíkové - Kristýna Dědečková, Tereza Krejzová, Barbora Anna Fořtíková, Jana Ďuržová, Ester Štěpánková, Anežka Vaculíková, Lucie Sýkorová, Jan Matyáš Klaus, Kateřina Zemanová, Helena Zemková, Matěj Velička, Marek Wrbik (1., 2. ročník, 8 - 10 let)

žáci Mgr. Hana Vaculíkové - Šimon Langmaier, Sára Kotlánová, Běla Vaculíková, Aneta Kábrtová, Anna Burešová, Magdaléna Šnoblová, Petra Štefková, Karolína Lukschová (talentový ročník, 5 – 7 let)










Teplické flautohry.

Jednokolová celostátní soutěžní přehlídka s krásnou účastí.
Soutěže se účastnily tyto žákyně :   
 Alena Opichalová - čestné uznání 1. stupně
   Veronika Chládková - čestné uznání 1. stupně
     Leona Tomcová - čestné uznání 1. stupně
Aneta Klauková - 3. místo









Radnický dráček - oblastní přehlídka souborů hrajících pro děti

čestné uznání + cena dětského diváka : Klára Jírovská


cena za kolektivní herecký výkon : soubor NA POSLEDNÍ CHVÍLI


cena za scénář a režii : Lucie Veličková
 
Doporučení poroty na národní přehlídku Popelka Rakovník s představením Pohádky od rybníka








Mgr. Hana Vaculíková

 Cena pedagogovi za vynikající práci se žáky a studenty, 9. ročník celostátní literárně historické a výtvarné soutěže pro děti a mládež “KOMENSKÝ A MY” pro rok 2011








Trieu Phi Long

 přijetí na ZČU v Plzni, Ústav umění a designu, obor Multimediální a ilustrační tvorba

(ze třídy Lukáše Lercha)







Krajské kolo Dětské scény

II. kategorie

1.místo

Kubíková Tereza

Velička Matěj

Čestné uznání

Petrák Ondřej

 

III. kategorie

Čestné uznání

Eva Smrčková

Daniel Bleha

 

IV. kategorie

1.místo

Markéta Aranyossyová

Vojtěch Palm – náhradník na postup


 

Krajské kolo Dětské scény divadelních souborů

1.místo a postup

soubor HOP-HOP s představením Tak tohle je naše Leni?!

/Markéta Aranyossyová, Eliška Rojíková, Věra Tomanová, Vojtěch Palm, Adéla Kubištová, Anna Zekuciová, Pavel Raus, Nazareno Klug/

 

čestné uznání – za osobitý přístup k látce

soubor Na poslední chvíli s představením O zmrzlém králi

/Dominik Aust, Tereza Čermáková, Barbora Dvořáková, Veronika Kociánová, Tereza Kubíková, Jakub Machek, Petr Matějovec, Ondřej Petrák, Anna Phanová, Marie Valterová, Matěj Velička, Tereza Wudyová, Adriana Žemličková, Lenka Nechvátalová/











Smyčce - housle - krajské kolo


2.místo - Petr Brodec









Smyčce - housle - okresní kolo


1. místo s postupem - Petr Brodec
2. místo - Kristýna Dědečková







Simona Kočová

byla přijata na střední pedagogickou školu
v Karlových Varech






Sabina Netrvalová

(ze třídy Lucie Veličkové)

byla přijata na JAMU
katedra Divadlo a výchova



celostátní kolo ve hře na akordeon

Dan Erlebach 1. místo
Michaela Pichrtová 1. místo





celostátní kolo ve hře na klavír

Kateřina Krucká 2. místo







KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK – PĚVECKÁ SOUTĚŽ

 

kategorie – A1, A2: kraj.kolo

 Stehlíková Lucie: 1. cena, postup do celostátního kola

 Fárek Vojtěch : 3. cena

 Tamchynová Klára:  čestné uznání

 

 Kategorie – C: kraj.kolo

 Tamchyna Lukáš :   čestné uznání

 Tancibudková Jitka :  čestné uznání

 

 Celostátní kolo 21.3.2011

 kategorie A1

Stehlíková Lucie: 3. cena






Krajské kolo akordeony

Michaela Pichrtová 1. místo s postupem, absolutní vítěz

Dan Erlebach 1. místo s postupem, absolutní vítěz



 


 

2. ročníku „Jirkovských kláves“

1. 4. 2009

Stříbrné pásmo

David Všetička

 

Bronzové pásmo

Marcela Hampelová

 

oba ze třídy Ivety Müllerové

 

 



KRAJSKÉ KOLO WOLKROVA PROSTĚJOVA

 

I. KATEGORIE:

1.místo a postup na Wolkrův Prostějov

Eliška Rojíková

Nazareno Klug

 

Čestné uznání

Věra Tomanová

 

(žáci Ireny Konývkové)

 

II. kategorie

1. místo a postup na Wolkrův Prostějov

Klára Jírovská

Šárka Bělohlávková

 

(žáci Lucie Veličkové)

 

soutěž souborů:

NOMINACE NA WOLKRŮV PROSTĚJOV

SOUBOR NA POSLEDNÍ CHVÍLI

PŘEDSTAVENÍ ČEKÁNÍ NA DONA LUCIANA

REŽIE LUCIE VELIČKOVÁ





Krajské kolo soutěže v sólové a komorní hře na kytaru

 

 Kytara sólo

kategorie 0.b

1. místo – Lucie Kalašová

(tato kategorie končí v krajském kole)

 

kategorie 0.c

1. místo – Eliška Balounová

(tato kategorie končí v krajském kole)

 

kategorie II.

3. místo – Ondřej Gaidarus

(2. místo nebylo uděleno)

 

Komorní hra

 kategorie I.

1. místo – kytarové kvarteto ZUŠ Ostrov OEVF (Ondřej Gaidarus, Eliška Balounová, Vojtěch Klucho a Filip Janáč)

(v komorní hře postupuje pouze absolutní vítěz celé komorní hry a to pouze kytarové duo)

 

- žáci jsou ze třídy Patrika Sošky -

 






Okresní kolo v přednesu

 

O.kategorie

1. místo

Petra Poberežníková

 

Čestné uznání

Gvenda Chochelová

Josef Chládek

 

1. kategorie

1. místo

Markéta Fritscherová

 

Čestné uznání

Lucie Ratajčáková

Jana Ďuržová

 

2. kategorie

1.místo s postupem

Ondřej Petrák

Matěj Velička

Tereza Kubíková

 

1.místo

Tereza Wudyová

Tereza Čermáková

 

Čestné uznání

Lenka Nechvátalová

Adriana Žemličková

 

3.kategorie

1.místo a postup

Daniel Bleha

Eva Smrčková

 

Čestné uznání

Ema Šutáková

 

4. kategorie

1.místo a postup

Markéta Aranyossyová

Vojtěch Palm

Jiří Kubík

 

1.místo

Natálie Jírovská

 

Čestné uznání

Adéla Kubištová

Eva Pincová

Tereza Jandová

Iva Hlaváčková

 


Krajské kolo ve hře na klavír

 2.místo

Anička Mazurová

1. místo a  postup do celostátního kola

Kateřina Krucká

 (ze třídy Iriny Širokaji)


39. Malé dny harmoniky

v Klingentalu

 1. místo

Daniel Erlebach

 BLAHOPŘEJEME

 A DĚKUJEME ZA REPREZENTACI

I DALŠÍ SOUTĚŽÍCÍ

MICHAELE PICHRTOVÉ




 

 Jakubu Krejčovi

(ze třídy Lucie Veličkové)

 k přijetí na DAMU Praha – obor činoherní herectví

 


 

 

 Anně Špičkové

(ze třídy Miroslavy Žemličkové)

 k přijetí na taneční konzervatoř v Praze

 


 

 

Zuzaně Rubášové

(ze třídy Miroslavy Žemličkové)

 k přijetí na taneční konzervatoř v Praze

 


Okresní kolo ve hře na klavír

 Čestné uznání

Terezie Savčicová       
Tereza Kamarádová

(ze třídy Marty Starkové)

3. místo

Jan Pauch

(ze třídy Dagmar Tölgové)


Daniel Vaník

(ze třídy Libuše Vilímovské)


2.místo

Lenka Sládková

Zuzana Křížová

Markéta Krucká

Šárka Bělohlávková


1. místo postup

Anička Mazurová


1. místo postup, absolutní vítěz

Kateřina Krucká

 (ze třídy Iriny Širokaji)




OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KYTARU – SÓLO

Lucie Kalašová – 1. místo s postupem – kategorie 0b

Eliška Balounová – 1. místo s postupem – kategorie 0c

Ondřej Gaidarus – 1. místo s postupem – kategorie II.

Soňa Ondrušová – 2. místo – kategorie VI.

 

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE HŘE NA KYTARU – KOMORNÍ HRA

Kytarové kvarteto ZUŠ Ostrov OEVF (Ondřej Gaidarus, Eliška Balounová, Vojtěch Klucho a Filip Janáč) – 1. místo s postupem

(žáci jsou ze třídy Patrika Sošky)


 



 

okresní kolo hry na akordeon


Michaela Pichrtová a Dan Erlebach - 1.místo s postupem do krajského kola
(žáci jsou ze třídy Nikolaje Dorogovtseva)
Dan Erlbach je zároveň absolutním vítězem okresního kola hry na akordeon



Výtvarná soutěže pro žáky ZUŠ

„Národnostní menšiny“

 Karlovarský kraj

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 31 prací žáků ZUŠ z Karlovarského kraje.

 V první kategorii se umístili naši soutěžící takto:
1. Barbora Stehlíková
3. Kateřina Hoiszová
viz. fotogalerie

 



Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz