ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

BLAHOPŘEJEME

Ocenění žáků hejtmanem KK za umístění do III. místa v soutěžích ZUŠ - národní kola (Bečov 2010) - přehled a foto zde






11. ročník národní soutěže ve hře na kytaru

(smíšené komorní soubory)

Duo - ZUŠ Ostrov - Sabina Belecká (příčná flétna) ze třídy Štěpánky Hamar a Ondřej Gaidarus (kytara) ze třídy Patrika Sošky získali 4.místo a tedy čestné uznání v I. kategorii

 


 

SOUTĚŽ LITERÁRNĚ DRAMATICKÝCH OBORŮ ZUŠ 2010 - SLOVESNOST

KARLOVARSKÝ KRAJ

KAT.

JMÉNO

NÁZEV PRÁCE

ZUŠ

Pedagog

UMÍSTĚNÍ

II.

Stránská Šárka

Obrazový svět

 

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

III.

Klug  Nazareno

Padám

 

Ostrov

Mgr. I.Konývková

POSTUP

 

Rojíková Eliška

Ve mně je křik

Ostrov

Mgr. I.Konývková

POSTUP

s básní Strach, Sen, Tajemství Klid

 

Raus Pavel

Petr...

 

Ostrov

Mgr. I.Konývková

POSTUP

 

Pincová Eva

Cože??

 

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

s básní Cože, Zrádce, Jak získat přítele

 

Jandová Tereza

Moje malá společnice

Ostrov

Mgr.L.Veličková

ČU

IV.

Tomanová Věra

Pomeranč -

Ostrov

Mgr. I.Konývková

POSTUP

V.

Krejča Jakub

Výlet do Paříže

 

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

 

 

Svět beze spánku

 

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

 

 

Starý pan Altem

 

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

 

 

Leila, Adam a Eva

.

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

 

 

Kterak utěšit rozrušenou kamarádku

.

Ostrov

Mgr.L.Veličková

POSTUP

VI.

Carkovová Irena

18.den Odráží dnešní svět,

Ostrov

Mgr. L.Veličková

POSTUP



KRAJSKÉ KOLO V SÓLOVÉM PROJEVU

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝCH OBORŮ

ZUŠ KARLOVARSKÉHO KRAJE

 

PŘEDNES

  1. kategorie

Daniel Bleha                                 1.místo (náhradník na postup)

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

  1. kategorie

Markéta Aranyossyová                       1.místo a postup do celostátního kola

(ze třídy Ireny Konývkové)

Natálie Jírovská                                    1.místo a postup do celostátního kola

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

Vojtěch Palm                                2.místo

Adéla Kubištová                                   3.místo

(oba ze třídy Ireny Konývkové)

 

  1. kategorie

Nazareno Klug                             1.místo a postup do celostátního kola

(ze třídy Ireny Konývkové)

Jakub Velička                              1.místo a postup do celostátního kola

(ze třídy Lucie Veličkové)

Eliška Rojíková                             1.místo

(ze třídy Ireny Konývkové)

 

 

DRAMATICKÝ VÝSTUP

          II. kategorie

         Vojtěch Palm

           a Markéta Aranyossyová                  1.místo a postup do celostátního kola

(ze třídy Ireny Konývkové)       

          III.kategorie

         Eliška Rojíková

a Věra Tomanová                                 1.místo a postup do celostátního kola

         Nazareno Klug                              2.místo

         (všichni ze třídy Ireny Konývkové)

 

          IV. kategorie

         Monika Kadlecová a Šárka Bělohlávková        2.místo

(ze třídy Lucie Veličkové)

         V. kategorie

              Irena Carkovová a Irena Červenáková        2.místo

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

Výsledky národního kola soutěže KANDRDÁSEK - Brandýs nad Labem


kategorie dialogů 11- 13 let

1. místo

Viktorie Kubištová, Markéta Kadeřábková,Vojtěch Klucho
 trialog Pipi dlouhá punčocha- Trosečník

/ ze třídy L. Veličkové /

 

kategorie monolog 14- 15 let

1.místo

  Eliška Rojíková

   monolog Sidypkok

     / ze třídy I. Konývkové /


kategorie dialogů 14-15 let


1. místo

David Všetička, Jiří Kubík,Jakub Liška
 trialog – Korida

/ ze třídy L.Veličkové /

Čestné uznání

Markéta Aranyossyová, Vojtěch Palm

dialog Věry a Jaroslava

/ ze třídy I.Konývkové /

kategorie monologů 16- 18 let


1. místo a postup na národní přehlídku  POHÁREK SČDO do Velké Bystřice       

Jakub Velička
monolog  - Paštika

           / ze třídy L.Veličkové /

   kategorie dialogů 16-18 let


            1.místo a postup na národní přehlídku POHÁREK SČDO do Velké Bystřice

Irena Červenáková, Irena Carkovová

/ze třídy L.Veličkové /

 

 

 


MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ

37. MALÉ DNY HARMONIKY

V KLINGENTALU

DANIEL  ERLEBACH

3.MÍSTO

v 1.kategorii A

(ze 13 soutěžících v této kategorii!!!)

 pod vedením pana učitele Nikolaje  Dorogovtseva


 

Okresní kolo soutěže v přednesu

Dětská scéna 2010

 

O.kategorie

Cena

Markéta Fritscheová

Lucie Ratajčáková

(žáci jsou ze třídy Ireny Konývkové)

 

Čestné uznání

Tobiáš Blažek

Lucie Bursíková

Sára Weithalerová

(žáci jsou ze třídy Ireny Konývkové)

 

 

1.kategorie

Cena a postup

Tereza Čermáková

Ondřej Petrák

Matěj Velička

(žáci jsou ze třídy Lucie Veličkové)

 

Čestné uznání

Tereza Kubíková

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

 

2.kategorie

Cena a postup

Daniel Bleha

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

Čestné uznání

Šárka Stránská

Tereza Wudyová

(žáci jsou ze třídy Lucie Veličkové)

 

3.kategorie

Cena a postup

Vojtěch Palm

(ze třídy Ireny Konývkové)

David Všetička

Eva Smrčková

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

 

Čestné uznání – náhradník

Natálie Jírovská

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

Čestné uznání

Daniel Vaník

Tereza Jandová

Viktorie Kubištová

Vojtěch Klucho

(žáci jsou ze třídy Lucie Veličkové)

 

4.kategorie

 

Cena a postup

Markéta Aranyossyová

Adéla Kubištová

Nazareno Klug

(žáci jsou ze třídy Ireny Konývkové)

J.Velička

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

Čestné uznání

Eliška Rojíková

(ze třídy Ireny Konývkové)

Ivana Hlaváčková

Eva Pincová

(ze třídy Lucie Veličkové)

 

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE MONOLOGŮ A DIALOGŮ V HORŠOVSKÉM TÝNĚ

KANDRDÁSEK 2010


KATEGORIE DIALOGŮ 11- 13 let
1.MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

VIKTORIE KUBIŠTOVÁ, MARKÉTA KADEŘÁBKOVÁ, VOJTĚCH KLUCHO
A.Lindgrenová : PIPI, dlouhá punčocha
dramatizace a režie: L. Veličková

KATEGORIE MONOLOGŮ 14-15 LET
1.MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

ELIŠKA ROJÍKOVÁ
za monolog Sidypkok z povídky P.Brzákové Nevěsta Deptygiru
dramatizace a režie Irena Konývková

KATEGORIE DIALOGŮ 14-15 LET
1.MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

MARKÉTE ARANYOSSYOVÁ A VOJTĚCH PALM
za dialogy Věry a Jaroslava z knihy Boženy Benešové Don Pablo, don Pedro a Věra Lukášová
dramatizace a režie Irena Konývková

2. MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

DAVID VŠETIČKA, JIŘÍ KUBÍK, JAKUB LIŠKA
R.Goscini : Korida
dramatizace a režie : L. Veličková

 

KATEGORIE MONOLOGY 16- 18 LET
1. MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

JAKUB VELIČKA
K.Čapek : Paštika
dramatizace a režie : L. Veličková

KATEGORIE DIALOGŮ 16-18 LET
1. MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

IRENA CARKOVOVÁ A IRENA ČERVENÁKOVÁ
A.Grin : Jessie a Morgiana
Dramatizace a režie : L. Veličková

 

 

POHÁREK 2010


MONOLOGY OD 18 LET
2. MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU

JAKUB KREJČA
P. Brzáková : Jak to bylo, když umíral stařík Danilovič
režie: L. Veličková


DIALOGY OD 18 LET
1. MÍSTO A POSTUP NA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKU
KLÁRA JÍROVSKÁ, JAKUB KREJČA
J.K.TYL: Čert na zemi
režie : L. Veličková


BLAHOPŘEJEME VŠEM POSTUPUJÍCÍM, ALE I NEJMENOVANÝM NEPOSTUPUJÍCÍM, ZA ÚŽASNÉ VÝKONY.
ÚROVEŇ KRAJSKÉHO KOLA BYLA OPRAVDU VELIKÁ A BOHUŽEL, JAKO NA VŠECH DIVADELNÍCH SOUTĚŽÍCH, SE ROZDÁVAJÍ JEN DVĚ CENY V KATEGORII.





1.1. ve 12.05 na ČT 1 proběhlo vyhlášení soutěže MŠMT a MK Zlatý oříšek.

Do odvysílaného finále soutěže se mezi 30 talentovaných dětí probojovaly členky souboru HOP-HOP literárně dramatického oboru Eliška Rojíková a Věra Tomanová.

Děvčatům se v soutěži podařilo dokonce získat jeden z deseti udělených Zlatých oříšků.

 



Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz