ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

BLAHOPŘEJEME


Jan Adamovič
ze třídy Jiřího Klauka

byl přijat na konzervatoř v Plzni a Praze

ve hře na trubku


Eva Krucká

ze třídy Iriny Široké
byla přijata na konzervatoř v Teplicích
ve hře na klavír

Tereza Reichmannová

ze třídy Štěpánky Hamar
byla přijata na umělecké gymnázium do Karlových Varů


Výsledková listina okresního kola

ve hře na dechové a bicí nástroje


KLARINET

III.Kategorie
Chmelíková Vendula
1.s postupem
IV.Kategorie
Matuštík Jan
2.místo
V.Kategorie
Douda Jakub
1.s postupem
Ondrušová Soňa
2.místo
VI.Kategorie
Podhrázský Adam
1.s postupem

Hoboj

IV.Kategorie
Hejhalová Martina
2.místo
V.Kategorie
Maléř Čeněk
1.s postupem

Saxofon

IV.Kategorie
Banzetová Jana
1.s postupem
VII.Kategorie
Jílková Petra
1.s postupem
Tesařová Aneta
1.s postupem
IX.Kategorie
Dragounová Michala
1.s postupem
Hynek Jan
1.s postupem

Flétna

I.Kategorie
Chmelíková Eliška
3.místo
IV.Kategorie
Hejhalová Martina
1.(bez postupu)
Hrkotová Iveta
2.místo
V.Kategorie
Havlová Šárka
1.s postupem
Reichmannová Tereza
2.místo
Hochová Daniela
3.místo
VI.Kategorie
Zajacová Michaela
1.s postupem
VII.Kategorie
Níčová Adéla
2.místo
IX.Kategorie
Úradníčková Eva
3.místo

BICÍ

VII.kategorie
Hoffmannová Anna
1.s postupem

TRUBKA

VII.kategorie
Veverka Jan
1.s postupem
IX.kategorie
Adamovič Jan
1.s postupem (absolutní vítěz)



Okresní kolo v přednesu


Čestné uznání:
Tereza Wudyová
Kateřina Krovozová
Ema Šutáková
Tereza Jandová
Jan Oriabinec

Čestné uznání s cenou:
Jakub Machek
Vojtěch Klucho
Markéta Kadeřábková
Jakub Liška
Ivana Hlaváčková
Jiří Kubík
Adéla Kubištová
Klára Jírovská
Věra Tomanová

Postup do krajského kola:
Tereza Kubíková
Eva Smrčková
Natálie Jírovská




Výsledková listina krajského kola

ve hře na dechové a bicí nástroje


KLARINET

III.Kategorie
Chmelíková Vendula
2.místo
V.Kategorie
Douda Jakub
2.místo
VI.Kategorie
Podhrázský Adam
2.místo

Hoboj

V.Kategorie
Maléř Čeněk
1.místo bez postupu

Flétna

V.Kategorie
Havlová Šárka
3.místo
VI.Kategorie
Zajacová Michaela
3.místo

Saxofon

VII.Kategorie
Jílková Petra
2.místo
Tesařová Aneta
2.místo
IX.Kategorie
Dragounová Michala
2.místo
Hynek Jan
1.místo bez postupu

TRUBKA

VII.kategorie
Veverka Jan
3.místo



Krajské kolo soutěže ve zpěvu

2.místo - Jitka Tancibudková, Lukáš Tamchyna, Markéta Krucká
1.místo - Matěj Sedláček


Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů

Bronzové pásmo
OSTROVÁNCI (Jitka Tancibudková, Matěj Sedláček, Tereza Kubíková, Aneta Opichalová, Lucie Stehlíková, Veronika Geryková, Andrea Roštášová, Vojtěch Fárek, Eliška Balounová, Kristýna Svobodová, Ester Kukučíková, Lucie Hercogová, Klára Rychterová, Anežka Kovaříková, Marie Walterová, Karolína Škuthanová, Hana Opichalová)


10. Národní přehlídka výtvarných oborů ZUŠ 2008


do krajské výstavní místnosti byli vybráni
Eva Pincová
Kamila Müllerová
Olga Tomanová
Zuzana Žitná
Vendula Chmelíková
Kateřina Horká



Soutěž monologů a dialogů západočeského regionu Kandrdásek Horšovský Týn (dvoukolová soutěž)

1.místo a postup do celostátního kola
Sabina Netrvalová, Petr Šulc, Jindřich Navrátil



Krajské kolo soutěže recitátorů do 15 let - Dětská scéna 2009 (tříkolová soutěž)


Čestné uznání
Tereza Čermáková
Matěj Velička

Čestné uznání + náhradník do národního kola
Vojtěch Palm

1.místo
Ondřej Petrák


Celostátní soutěž Jirkovské klávesy (jednokolová)


Bronzové pásmo
Viktorie Kubištová, Magdaléna Hynková, Marcela Hamplová, Bára Domecká

Stříbrné pásmo
Jiří Kubík

Zlaté pásmo
David Všetička



Celostátní soutěž ve hře na klavír - Karlovarská růžička

čestné uznání - Ondřej Tölg




10. Národní přehlídka výtvarných oborů ZUŠ 2008 (dvoukolová)

oceněna práce Hlemýždi
Eliška Brožková, Václav Halilov, Jan Hlůšek, Matěj Ivanovský, Tereza Krejzová, Jan Michalisko, Michaela Novotná, Terezie Savčicová, Ester Štěpánková, Anežka Vaculíková, Kateřina Zemanová, Barbora Anna Fořtíková, Eliška Halilovová, Jakub Ivanovský, Michal Kiš, Veronika Lejnarová, Sebastian Němec, Rozálie Říhová, Viktor Skořepa, Camilla Ullmannová, Běla Vaculíková, Marián Žemlička



Celostátní kolo soutěže dětského divadla do 15 let - Dětská scéna 2009 (dvoukolová)

soubor HOP-HOP s představením Ruby a Garnet v režii Ireny Konývkové, hráli Eliška Rojíková a Věra Tomanová




Národní kolo soutěže monologů a dialogů Kandrdásek 2009 - Brandýs nad Labem (dvoukolová)


čestné uznání
Eva Pincová
Daniela Burešová a Eliška Fritscheová
Vojtěch Palm, Anna Zekuciová a Adéla Kubištová

1.místo
Nazareno Klug
Jakub Velička
Eliška Rojíková a Věra Tomanová




Ostrovský PRIMA PÍSEČEK - celostátní kolo soutěže studentských souborů (dvoukolová)

soubor Na poslední chvíli s představením Nikdo nemůže ven v režii Lucie Veličkové, hráli:
Eliška Jakubčíková, Jan Pavelka, Šárka Bělohlávková, Sabina Netrvalová, Klára Jírovská, M. Kadlecová, Irena Červenáková, Tomáš Martinek, Jakub Velička




Celostátní kolo soutěže recitátorů do 15 let - Dětská scéna 2009 (tříkolová)

Daniela Bleha
Markéta Aranyossyová
Nazareno Klug
Jakub Velička




Jiráskův Hronov - celostátní přehlídka nejlepších souborů ČR - postup z Wolkrova Prostějova

Jan Pavelka, Eliška Jakubčíková, Petr Šulc
- soubor byl nominován za ČR na festival do Finska
- tento soubor také získal na přehlídce souborů hrající pro děti cenu za kolektivní hereckou souhru a za režijní vedení inscenace




Mezinárodní soutěž 37. Malé dny harmoniky v Klingentalu


3.místo - Daniel Erlebach
6.místo - Michaela Pichrtová




Mezinárodní dětská výstava "Svět spojený uměním 2008" na téma "Barvy mé země" v Thaisku a Indii

Zasláno 1770 prací ze 110 škol 33 zemí celého světa. Byl vytvořen z 12 prací kalendář - jedna práce byla od žáka ZUŠ Ostrov Jana Bárta (již absolvoval).
Kalendáře byly prodávány, stejně jako pohlednice, výtěžek poslouží fondu Yuvabadhana při královské galerii na výtvarné aktivity dětí a studium 56 chudých thajských žáků na výtvarných školách.
Z vybraných prací byla sestavena i putovní výstava. Mezi vystavovanými pracemi jsou 2 obrázky Evy Pincové, a po jednom Kamily Müllerové, Aleny Formáčkové, Zuzany Žitné




10. ročník národní soutěže v komorní hře na kytaru - Hradecké Guitarreando 2009

čestné uznání - DUO Káťa a Míša (Kateřina Rybářová a Michaela Zajacová)

 




Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz