ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

Úspěchy 2016/2017

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY VŠECH SOUTĚŽÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/17 (KLIKNI :) )


 

Oblastní přehlídka soutěže monologů a dialogů dětí a mládeže KANDRDÁSEK SČDO, memoriál Bedřicha Čapka a Zdeňka Fűrsta

 Soutěžní žánr

Monolog

kategorie 14 – 15 let

 1. místo

 Jan Roháč

 /ze třídy Ireny Konývkové/


KRAJSKÉ KOLO KARLOVARSKÉHO A PLZEŇSKÉHO KRAJE

S NOMINACÍ

NA

WOLKRŮV PROSTĚJOV

 Laureát ( jediný ze všech kategorií) za Karlovarský i Plzeňský kraj s nominací na národní přehlídku v uměleckém přednesu Wolkrův Prostějov :
Daniel Bleha


Nominace a postup na národní přehlídku Wolkrův Prostějov :

I.kategorie:
Ondřej Petrák
Matěj Velička

II.kategorie:
Valerie Bílková

( žáci jsou ze třídy L. Veličkové )

 

Soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry - Krajské kolo

Kategorie: A2 Ostatní orchestry do 12 členů – III. kategorie (do 26 let)

BBBand  – 1.místo bez postupu

 

Kategorie: C1 Jazzové soubory nad 12 členů – II. kategorie (do 17 let)

Písk - Písk barbaři – 2.místo

 

 Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru - 23. 3. 2017 - ZUŠ Kraslice

kytara sólo - kategorie 0.b - Jan Suchomel - 1. místo (tato kategorie končí v krajském kole)

komorní hra - kategorie II. - kytarové kvarteto (Lucie Kalašová, Daniela Veselá, Tomáš Ježek, Karolína Matoušková - nehrála - hospitalizovaná v nemocnici) - 2. místo

 


Okresní kolo v přednesu

8.3. 2017

 

 

  1. kategorie

čestné uznání

Troblová Kristýna

Plzáková Eliška

Nováková Viola

/žáci Lucie Veličkové/

 

  1. kategorie

čestné uznání

Jiří Svačina

/žák Lucie Veličkové/

 

  1. místo a postup

Jan Rambousek

Tekely Zuzana

Čermáková Lucie

/žáci Lucie Veličkové/

 

Antonín Valenta

/žák Irena Konývkové/

 

  1. kategorie

čestné uznání

Sára Horčičková

/žák Irena Konývkové/

 

  1. místo a postup

Lucie Ratajčáková

Jan Roháč

Tadeáš Novák

Karolína Joo

/žáci Irena Konývkové/

 


 Okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje - ZUŠ J.L.Bečov

Eliška Hrušková - 2.místo (housle)
Barbora Poštová - 2.místo (housle)
Ema Chochelová - 2.místo (violoncello)
Averedo Da Silva Sarah Valeriano - 3.místo (housle)

Okresní kolo ve hře na klavír - ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary

Dominika Borková - 2.místo

 


BLAHOPŘEJEME

K PŘIJETÍ

NA

MEZINÁRODNÍ KONZERVATOŘ PRAHA

OBOR HUDBA - ZAMĚŘENÍ BICÍ NÁSTROJE

MARTINU KÁBRTOVI

A JEHO UČITELI PETRU TYROVI


Okresní kolo národní soutěže ve hře na kytaru - 23.2.2017 - Nejdek

kytara sólo - kategorie 0.b - Jan Suchomel - 1. MÍSTO S POSTUPEM

komorní hra - kategorie II. - kytarové kvarteto (Lucie Kalašová, Daniela Veselá, Karolína Matoušková, Tomáš Ježek) - 1. MÍSTO S POSTUPEM

 


Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník

2.-6.11. 2016

 

JAN ROHÁČ

Cena za herecký výkon v roli Saši v inscenaci Útěk HOP-HOP, ZUŠ Ostrov;

VOJTĚCH PALM

Cena za herecký výkon v roli Fangia v inscenaci Útěk HOP-HOP, ZUŠ Ostrov;

IRENA KONÝVKOVÁ

Cena za režii inscenace Útěk HOP-HOP, ZUŠ Ostrov;

HOP-HOP, ZUŠ Ostrov

Cena za inscenaci Útěk.



Lektorský sbor celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež Popelka Rakovník se rozhodl do programu Jiráskova Hronova 2017 nominovat:

inscenaci Útěk HOP-HOP, ZUŠ Ostrov


 



Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz