ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA OSTROV

Masarykova 717, 36301 Ostrov

TEL. 353 300 530, skola@zusostrov.cz

BLAHOPŘEJEME!


Poklad v ZUŠ Ostrov - článek

Okresní kolo soutěže ve hře na kytaru – výsledky

Sólová hra:
0.c kategorie – Josef Chládek – 2. místo
II. kategorie – Lucie Kalašová – 2. místo
III. kategorie – Eliška Balounová – 1. místo s postupem
V. kategorie – Ondřej Krátký – 2. místo

Komorní hra:
I. kategorie – DUO Eliška a Lucka – 1. místo s postupem


Výsledky – okresní kolo ve hře na smyčcové nástroje
 
I.kategorie
Aneta Kábrtová                     1. místo
II.kategorie
Karolína Matušková              1. místo
Diana Kučerová                      1. místo
VIII.kategorie
Petr Brodec                             1. místo
 
 
BLAHOPŘEJEME  
k postupu do krajského kola

 

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru – výsledky

Sólová hra:
III. kategorie – Eliška Balounová – 2. místo
 
Komorní hra:
I. kategorie – DUO Eliška a Lucka – 1. místo

 

Dětská scéna 2014 – okresní kolo soutěže v přednesu

 

I.kategorie

Postup do krajského kola

Adam Petrák

/ ze třídy Elišky Rojíkové /

Michael Huk

/ ze třídy Lucie Veličkové /

 

III. kategorie

Postup do krajského kola

Matěj Velička

/ ze třídy Lucie Veličkové /

 

IV. kategorie

Postup do krajského kola

Daniel Bleha

/ ze třídy Lucie Veličkové /


KRAJSKÉ KOLO MONOLOGŮ A DIALOGŮ

KANDRDÁSEK HORŠOVSKÝ TÝN 2014

 

MONOLOGY 11 – 13 LET

1. místo a postup  

Karolína Joo

/IRENA KONÝVKOVÁ/

 

MONOLOGY 16 – 18 LET

1. místo a postup

Jakub Liška

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 

DIALOGY 8 – 10 LET

1. místo a postup  

Anna E. Burešová + Jiří Svačina + Jan Rambousek

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 

DIALOGY 11 – 13 LET

1.  místo a postup 

Jan Roháč + Hedvika Navrátilová

2.  místo a postup

Lucie Ratajčáková + Michaela Loukotová + Barbora Kocifajová

(světla Sára Weithalerová)

/IRENA KONÝVKOVÁ/

 

 

DIALOGY 14 – 15 LET

1. místo a postup

Matěj Velička + Ondřej Petrák + Adriana Žemličková

2. místo a postup

Tereza Kubíková + Jakub Machek

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 

DIALOGY 16 – 18 LET

1. místo a postup

Daniel Bleha + Valerie Bílková

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 


 

KRAJSKÉ KOLO III. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY LDO ZUŠ V DRAMATICKÉM VÝSTUPU

 

 

CENA POROTY S POSTUPEM

KAROLINA JOO

/Irena Konývková/

JAN ROHÁČ + HEDVIKA NAVRÁTILOVÁ

/Irena Konývková/

DANIEL BLEHA + VALERIE BÍLKOVÁ

/Lucie Veličková/

NAZARENO KLUG+VOJTĚCH PALM

+MARKÉTA ARANYOSSYOVÁ

/Irena Konývková/

 

CENA POROTY

MATĚJ VELIČKA+ONDŘEJ PETRÁK

+ADRIANA  ŽEMLIČKOVÁ

/Lucie Veličková/

MARKÉTA ARANYOSSYOVÁ

/Irena Konývková/

 

OCENĚNÍ

ANNA E. BUREŠOVÁ + JIŘÍ  SVAČINA

+ JAN RAMBOUSEK

/Lucie Veličková/

TADEÁŠ NOVÁK + VÍT BAUCHNER

/Irena Konývková/

JAKUB LIŠKA

/Lucie Veličková/

 

 

PODĚKOVÁNÍ

ZUZANA NOVOTNÁ + BARBORA NETRHOVÁ

/Lucie Veličková/

 




KRAJSKÉ KOLO III. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY LDO ZUŠ V PŘEDNESU

 

 

CENA POROTY S POSTUPEM

MATĚJ VELIČKA

/Lucie Veličková/

MARKÉTA ARANYOSSYOVÁ

/Irena Konývková/

 

CENA POROTY

KAROLINA JOO

/Irena Konývková/

DANIEL BLEHA

/Lucie Veličková/

 

OCENĚNÍ

ADAM PETRÁK

/Eliška Rojíková/

 

 

PODĚKOVÁNÍ

TADEÁŠ NOVÁK

/Irena Konývková/

 


 

KRAJSKÉ KOLO III. PŘEHLÍDKY

LITERÁRNĚ DRAMATICKÉHO OBORU ZUŠ

VE SLOVESNÉM PROJEVU

 

KAROLINA JOO

1. MÍSTO A POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

S AUTORSKÝMI BÁSNĚMI TAHACÍ HARMONIKA, KLOBOUK, KAŠPÁREK ZE SBÍRKY SKLÁDAČKA

 

LUCIE RATAJČÁKOVÁ

ČESTNÉ UZNÁNÍ ZA PRÁCI MAZLÍČCI

 

SÁRA WEITHALEROVÁ

ČESTNÉ UZNÁNÍ ZA PRÁCI PROČ PADÁME DOLŮ

 

/ŽÁKYNĚ JSOU ZE TŘÍDY IRENY KONÝVKOVÉ/


 

CELOSTÁTNÍ KOLO MONOLOGŮ A DIALOGŮ

KANDRDÁSEK BRANDÝS NAD LABEM 2014

 

MONOLOGY 11 – 13 LET

1. místo

Karolína Joo

/IRENA KONÝVKOVÁ/

 

DIALOGY 8 – 10 LET

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Anna E. Burešová + Jiří Svačina + Jan Rambousek

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 

DIALOGY 11 – 13 LET

1.  místo

Jan Roháč + Hedvika Navrátilová

/ Irena Konývková /

 

DIALOGY 14 – 15 LET

1. místo

Matěj Velička + Ondřej Petrák + Adriana Žemličková

MONOLOGY 16 – 18 LET

Čestné uznání

Jakub Liška

/Lucie Veličková /

DIALOGY 16 – 18 LET

1.místo

a postup na národní přehlídku SČDO dospělých do Velké Bystřice

Daniel Bleha + Valerie Bílková

/LUCIE VELIČKOVÁ/

 


 

KRAJSKÉ KOLO MONOLOGŮ A DIALOGŮ

POHÁREK  HORŠOVSKÝ TÝN 2014

(dospělí)

 

MONOLOGY ŽENY

1. místo a postup

Markéta Aranyossyová

/IRENA KONÝVKOVÁ/

 

DIALOG

1. místo a postup

Nazareno Klug + Vojtěch Palm

/IRENA KONÝVKOVÁ/

 


 

Výsledková listina – oblastní kolo soutěže v přednesu Dětská scéna 2014

 

I.kategorie

Cena poroty

Adam Petrák

/ze třídy Elišky Rojíkové /

 

III. kategorie

Cena poroty a postup na národní přehlídku do Svitav

Matěj Velička

/ ze třídy Lucie Veličkové /

 

IV. kategorie

Cena poroty a postup na národní přehlídku do Svitav

Daniel Bleha

/ ze třídy Lucie Veličkové /




Klavírní soutěž:
1. Magdalena Šnoblová    okres 2.místo
    Zuzana Křížová             kraj 2.místo
    Anna Mazurova             kraj  2. místo
   Soňa Waclavová            postup do ústředního kola
   Jan Pauch                      postup do ústředního kola
   Kateřina Krucká             postup do ústředního kola


Klavírní soutěž - celostátní kolo
Jan Pauch - čestné uznání
Soňa Waclavová - 2. místo
Kateřina Krucká - 2. místo




Copyright © 2009-2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz