Základní umělecká škola Ostrov - logo

Důležité info

Vážení rodiče,
jsem nucena Vám oznámit, že od středy 11.3. až do odvolání (podle nařízení Ministerstva zdravotnictví) je zakázána osobní přítomnost žáků ve vzdělávání, což znamená, že na naší škole nebude probíhat vyučování.

Doufáme, že toto opatření nebude dlouho trvat a brzy se zase s Vašimi dětmi uvidíme. Zahájení výuky Vám oznámím na webu a emailovou cestou.

S pozdravem
Mgr. Irena Konývková
ředitelka ZUŠ Ostrov

Co nás čeká

Kostka sedahudební->kytary

V současné době vyučuje hře na kytaru vedoucí oddělení Patrik Soška, který vyučuje hru na klasickou kytaru, elektricku rockovou kytaru a baskytaru. Patrik Soška vede soubory,které tvoří žáci hry na kytaru a jiní - Kytarový orchestr a Rockeři z II. patra.

Hru na kytaru, baskytaru a elektrofonickou kytaru vyučuje Vlastislav Mareš. Jeho žáci se uplatňují zejména v jazzových souborech.

Na začátku školního roku 2019/20 byly obě třídy dovybaveny modernějšími a kvalitnějšími nástroji pro výuku a koncertování (sedmistrunná el. kytara, pětistrunná baskytara, kytarová komba, cajon atd., snímač na kontrabas atd.). Třídy se snažíme průběžne vybavovat každý školní rok, dle potřeb a financí :)!

Nebojte se nás oslovit či přímo navštívit, budeme Vás rádi informovat :)!

Za kytarové oddělení Patrik Soška DiS.


rockeri-2019.jpg