Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty

Úspěchy ve školním roce 2018/2019

 

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

OKRESNÍ KOLA

 

DĚTSKÁ SCÉNA 2018

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY

V PŘEDNESU

 

1.KATEGORIE

1.místo s postupem

ADRIANA FLORKOVÁ

GABRIELA KÄSSOVÁ

2.KATEGORIE

1.místo s postupem

MATYÁŠ BERAN /D.K./

4.KATEGORIE

1.místo s postupem

JAN RAMBOUSEK

MICHAL HUK

ZUZANA TEKELY

 

 

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE MONOLOGŮ A DIALOGŮ DO 18 LET KANDRDÁSEK

 

čestné uznání

Monolog 11-13let

Lucie Mašková

Sofia Yarovaya

Monolog 14-15let

Tereza Horčičková

 

Dialog 8-10 let

Adriana Praštalo, Tomáš Frýdl

Dialog 11-13 let

Jana Rožková a Valerie Procházková

Lucie Kučerová a Lucie Fořtová /D.K./

Markéta Besperátová a Pavlína Motlíková /D.K./

 

2.místo a postup

Monolog 16-18 let

Hedvika Navrátilová

/z důvodu nemoci se nezúčastnila celost. kola/

 


DĚTSKÁ SCÉNA 2019

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY DĚTSKÉHO DIVADLA

 

návrh na postup na celostátní přehlídku

soubor HOP-HOP představení Človíček a ovečky v režii Ireny Konývkové: Adéla Hájková, Ivana Chernyavska, Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová, Adriana Praštalo, Kateřina Staňková, Natálie Szabo, Natálie Szabo, Ella Zeroniková

 

soubor HOP-HOP představení Věřte nevěřte v režii Ireny Konývkové: Adéla Hájková, Ivana Chernyavska, Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová, Adriana Praštalo, Kateřina Staňková, Natálie Szabo, Natálie Szabo, Ella Zeroniková

 

soubor HOP-HOP představení Poslední vlaštovka v režii Ondřeje Šulce:

Ivan Dirksen, Adriana Florková, Tomáš Havel, Matouš Hepnar, Gabriela Kässová, Lukáš Kučera, Klára Štefková, Lucie Tománková

 

soubor HOP-HOP představení Klárka a šest babiček v režii Ondřeje Šulce:

Markéta Besperátová, Elizaveta Kuznetsova, Sebastian Merhulík, Pavlína Motlíková, Tomáš Pejšman, Miroslav Poliščuk, Matyáš Pöselt, Valerie Procházková, Jana Rožková, Vojtěch Tegda, Sofia Yarovaya

 

ZÁPADOČESKÁ OBLASTNÍ PŘEHLÍDKA ČINOHERNÍHO A HUDEBNÍHO DIVADLA V HORAŽĎOVICÍCH 2019

 

Nominace na celostátní přehlídku Mladá scéna

Cena za scénografii

Cena diváka

soubor HOP-HOP představení LIDÉ NÁS MAjí rádi v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta

/Irena Konývková Cena za umělecké vedení souboru/

 

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY LITERÁRNĚ DRAMATICKÝCH OBORŮ ZUŠ V KOLEKTIVNÍM PROJEVU

 

Stříbrné pásmo

soubor HOP-HOP představení Kryšpín zmizel v režii Ondřeje Šulce: Adam Petrák, Viktorie Simandlová, Lothar Hemzáček, Jiří Netrh, František Kučera, Lucie Kučerová, Lucie Fořtová, Markéta Hechtová, Markéta Kollárová, Anna Machková a Barbora Štěpánová.

 

soubor HO-HOP představení Válka s mloky v režii Ondřeje Šulce: Gvenda Chochelová, Julie Kromková, Jindřich Tegda, Patricie Dvořáková, Tereza Horčičková, Tereza Besperátová a Petra Poberežníková.

 

 CELOSTÁTNÍ KOLO SOUTĚŽE MONOLOGŮ A DIALOGŮ DO 18 LET KANDRDÁSEK V 

BRANDÝSE NAD LABEM

Monology 8-10 let

účast z 1.místa krajského kola

Natálie Szabo

 

1.místo

Adéla Hájková

 

Monology 16-18 let

čestné uznání

Tadeáš Novák

1.místo

Jan Roháč

postup na Pohárek

/teprve bude/

 

Dialogy 8-10 let

účast z 2.místa krajského kola

Ivana Chernyavska, Kateřina Staňková

 

čestné uznání

Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Adéla Hájková

 

1.místo

Ella Zeroniková, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová

 

 

Dialogy 14-15 let

čestné uznání

Hedvika Chochelová, Anna Machková, Barbora Štěpánová

 

 

Dialogy 16-18 let

čestné uznání

Lucie Ratajčáková, Antonín Valenta

 

1.místo

postup na Pohárek

Sára Horčičková, Vít Bauchner

 

Jana Ďuržová, Tadeáš Novák

/teprve bude/

 

 DĚTSKÁ SCÉNA 2019

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA DĚTSKÉHO DIVADLA

soubor HOP-HOP představení Liška s dobrou náladou v režii Ondřeje Šulce: Matyáš Beran, Sofie Ella Doležalová, Lucie Heřmanová, Matěj Janák, Zuzana Knap, Bára Lišková, Julie Slámová

 

Celostátní přehlídka literárně dramatického oboru ZUŠ v kolektivním projevu

Stříbrné pásmo

soubor HOP-HOP představení LIDÉ NÁS MAjí rádi v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta

 

Zlaté pásmo

soubor HOP-HOP představení Běž, chlapče, běž v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta, Sára Weithalerová

 

 

Jiráskův Hronov 2018, Divadelní Nitra 2018

soubor HOP-HOP představení Běž, chlapče, běž v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta, Sára Weithalerová

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 18.1.2022