Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty

Úspěchy ve školním roce 2016/2017

Dětská scéna 2017  

46. celostátní přehlídka dětských recitátorů

 Okresní kolo

Čestné uznání

Sára Horčičková I.K.

 

Krajské kolo

Čestné uznání

Tadeáš Novák  I. K.  – reprezentace školy na Celostátním setkání LDO ZUŠ

Lucie Ratajčáková

 

  1. místo

Antonín Valenta

 

Celostátní kolo

Karolína Joo I.K.

Jan Roháč

 

29. ročník soutěže monologů a dialogů pro děti a mládež Kandrdásek SČDO 2017 – Memoriál Bedřicha Čapka a Zdeňka Fürsta. 

 Celostátní kolo

Účast

Markéta Hechtová O.Š.  – reprezentace školy na Celostáním setkání LDO ZUŠ

Lucie Fořtová
Viktorie Simandlová

Barbora Štěpánová

Adam Petrák

 

  1. místo

Jan Roháč I.K.      

 

Řeka s rozpuštěnými vlasy /v režii Ireny Konývkové                 

Tadeáš Novák, Karolína Joo, Lucie Ratajčáková 

celostátní přehlídka Čtenář na jevišti, ze 66 scénických čtení bylo vybráno 5, kteří vystoupili v divadle Minor – soubor HOP-HOP patřil mezi ně.

 Na krajském kole Dětské scény získalo představení čestné uznání.

 

Útěk /v režii Ireny Konývkové/                      

Jan Roháč, Vojtěch Palm

Celostátní kolo Popelka Rakovník 2016, 35. přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.

Cena za herecký výkon v roli Saši Janu Roháčovi /díky této ceně a úspěšném konkurzu získal roli v plzeňském divadle v inscenaci Živý obraz /kde vystupuje po boku takových herců jako je Petr Konáš či Jan Holík/

Cena za herecký výkon v roli Fangia Vojtěchu Palmovi

Cena za režii Ireně Konývkové

HOP-HOP cena poroty za inscenaci Útěk

Přímá nominace inscenace Útěk na Jiráskův Hronov 2017

Zvláštní ocenění poroty za první místo v kategorii neviditelný herec za mužský herecký výkon v roli Táty získává Jonáš Konývka

ÚTĚK SE TÉŽ ZÚČASTNIL PŘEHLÍDKY NA DAMU PRAHA – DĚTI – VÝCHOVA – DIVADLO V ŘÍJNU 2016

 

AZHER /v režii Ireny Konývkové/                  

Karolína Joo,  Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Štěpán Liška, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta, Sára Weithalerová

nominace do celostátního kola Dětská scéna 2017

Reprezentace ČR na mezinárodním festivalu v italském Brixenu, kam soubor odjíždí 24.5. Představení se též hrálo na festivalu Soukání Ostrov 2017 a získalo pozvání na festival do Polska v listopadu 2017

 

Žalobníček /v režii Ondřeje Šulce/                          9

Lucie Fořtová, Markéta Hechtová, Lothar Hemzáček, Markéta Kollárová, František Kučera, Jiří Netrh, Adam Petrák, Viktorie Simandlová, Barbora Štěpánová

 čestné uznání v krajském kole Dětská scéna 2017

 

 

 


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 18.1.2022