Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty

Úspěchy ve školním roce 2012/13

"Na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky."

Tato slova českého spisovatele Karla Čapka si ve školním roce 2012/13 mohli říci žáci Základní umělecké školy Ostrov, kdykoliv stanuli na stupeň vítězů. A že tyto příjemné chvíle zažili někteří za školní rok mnohokrát, a to dokonce i v celostátních kolech, o tom svědčí níže uvedený výčet úspěšných žáků:

 OKRESNÍ KOLA

...

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR v okresním kole soutěže DS – recitátoři - Cena a postup do krajského kola:  Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Lucie Bursíková, Čestné uznání: Michaela Loukotová

 

KRAJSKÁ KOLA

...

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR v  krajském kole Soutěže LDO ZUŠ získalo přímý postup představení Tak tohle je naše Leni?!: Markéta Aranyossyová, Nazareno Klug, Adéla Kubištová, Vojtěch Palm, Pavel Raus, Eliška Rojíková, Věra Tomanová, Eva Pincová. V krajském kole soutěže DS – recitátoři - 1.cena a postup: Lucie Bursíková.  V krajském kole soutěže DS – div. soubory - Čestné uznání: Za výtvarné zpracování soubor HOP-HOP za představení Kamehameha /reprezentace školy na festivalu v Itálii/: Lucie Bursíková, Lucie Ratajčáková, Michaela Loukotová, Barbora Kocifajová, Heda Navrátilová, Sára Weithalerová, Sára Horčičková, Jana Ďuržová, Vítek Bauchner, Jan Roháč, Tadeáš Novák, Patrik Šolc, Štěpán Liška. V oblastním kole soutěže Wolkrova Prostějova – soubory - Nominace souboru HOP – HOP na národní přehlídku s představením Pětkrát člověk: Markéta Aranyossyová, Nazareno Klug, Adéla Kubištová, Vojtěch Palm, Pavel Raus, Eliška Rojíková, Věra Tomanová; - sólisté - 1.místo a postup: Eliška  Rojíková V oblastní soutěži souborů hrající pro děti - Radnický dráček nominaci do celostátního kola představení Tak tohle je naše Leni?!: Markéta Aranyossyová, Nazareno Klug, Adéla Kubištová, Vojtěch Palm, Pavel Raus, Eliška Rojíková, Věra Tomanová, Eva Pincová; v této soutěži získala též Cenu za roli Leni a Cenu dětského diváka Markéta Aranyossyová, Čestné uznání za roli Rosy  Eliška Rojíková, za roli Matyldy Věra Tomanová, Cenu za režii Irena Konývková. V krajském kole Kandrdásek – monology  1.místo a postup Vojtěch Palm; 2. místo a postup Markéta Aranyossyová. – dialogy 1.místo a postup Markéta Aranyossyová+Nazareno Klug+Vojtěch Palm; 

... 

CELOSTÁTNÍ KOLA

...

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR v celostátním kole Soutěže LDO ZUŠ Zlaté pásmoTak tohle je naše Leni?!: Markéta Aranyossyová, Nazareno Klug, Adéla Kubištová, Vojtěch Palm, Pavel Raus, Eliška Rojíková, Věra Tomanová, Eva Pincová;V celostátním kole soutěže DS – recitátoři účast /ceny se neudělují/: Lucie Bursíková. V celostátním kole soutěže Kandrdásek - monolog 1.místo a postup do celostátního kola Pohárek: Vojtěch Palm, čestné uznání: Markéta Aranyossyová; dialog 1. místo a postup na Pohárek:Markéta Aranyossyová+Nazareno Klug+Vojtěch Palm;  V celostátním kole soutěže Činoherního divadla – účast s monologem Markéta Aranyossyová. V celostátním kole soutěže Pohárek – dialogy 1.místo za Humanisti Markéta Aranyossyová+Nazareno Klug+Vojtěch Palm.

...

Z dlouhého výčtu je patrné, že pedagogové i žáci Základní umělecké školy Ostrov se vedle dalších 200 akcí v uplynulém školním roce rozhodně nenudili. Chcete-li, vážení občané, i Vy mít doma dítě, které ví, že k jakékoliv schopnosti je potřeba i píle, vytrvalost a chuť se zdokonalovat, tak  jak je to i u výše jmenovaných žáků, rádi ho to u nás naučíme.

 

Mgr. Irena Konývková

ředitelka ZUŠ Ostrov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 18.1.2022