Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Představení | Hopákům | Kronika | Úspěchy | Soukání | Kontakty

 


Program


Čtvrtek 2. 5.


15.00   Zahájení                                                                                                    Divadelní sál


17.30   HOP-HOP  CZ  „Kamehameha“                                                                 Divadelní sál


19.00   NA POSLEDNÍ CHVÍLI Ostrov CZ „Pohádky od rybníka“                          Divadelní sál


 


Pátek 3. 5.


 09.00   SCEANA Moskva RUS „Za zrcadlem“                                                       Divadelní sál


15.00   SELA  Tel-Aviv IL  „Černá princezna“                                                       Divadelní sál


17.00   HOP-HOP Ostrov CZ  „Ukážu ti cestu rájem“                                           Divadelní sál


20.00   REVERZNÍ DVEŘE Brno CZ  „Pudy z půdy“                                               Divadelní sál


 


Sobota 4. 5.


13.30   STATE DRAMA THEATRE Yerevan ARM „Velorikša“                                  Divadelní sál


15.00   HOP-HOP Ostrov CZ „Pětkrát člověk“                                                      MINIDIVadélko


             CENTRAL  YOUTH THEATRE Wolverhampton  GB „Rozhodni se!“         Stará radnice


16.30   CHIER  Baden A „Nejmoudřejší muži na světě“                                         Za oponou


             CENTRAL  YOUTH THEATRE Wolverhampton  GB „Rozhodni se!“         Stará radnice


18.00   CHIER  Baden A „Nejmoudřejší muži na světě“                                         Za oponou


18.30   NAZABITÍ Brandýs n.L. CZ „Kdopak se vám vo to vůbec prosil“               Stará Radnice


20.00   NAZABITÍ Brandýs n.L. CZ „Kdopak se vám vo to vůbec prosil“               Stará Radnice


            HOP-HOP Ostrov CZ „Pětkrát člověk“                                                       MINIDIVadélko


21.30   HOP-HOP Ostrov CZ „Pětkrát člověk“                                                       MINIDIVadélko


 


Neděle 5. 5.


 13.00   Průvod městem                                                                               


14.00   Ukázky ze seminářů /divadlo, pohyb, tanec, zpěv, hudba…./                     GU, Klášter


15.00   Prodejní stánky zúčastněných zemí                                                            Klášter


18.00   Praha CZ „Nejdřív se nedělo nic...“                                                            Divadelní sál


22.15   Happening světla a ohňostroj                                                                    Mírové náměstí                              


 


Divadelní sál a Za oponou – Dům kultury Ostrov, Mírové nám.


MINIDIVadélko – ZUŠ Ostrov, Masarykova 1195


Stará radnice – Staré město


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 31.10.2018