Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Představení | Hopákům | Kronika | Úspěchy | Soukání | Kontakty

O s t r o v s k é s o u k á n í

1. m e z i n á r o d n í f e s t i v a l d ě t s k é h o d i v a d l a

 

Program
24. - 27. května

23.5. středa
od 17.00 Příjezd souborů z Itálie, Rakouska,Anglie a Švýcarska
DK č.8

24.5. čtvrtek
7.30 Sraz u DK
do 15.00 Výlet souborů z Itálie,Rakouska a Anglie na Loket a do Karlových Varů

do 12.30 Výlet souboru ze Švýcarska do Karlových Varů
(oběd všech cizinců v Karlových Varech)


Švýcaři v Lokti
Angličané v Karlových Varech

14.00 - 16.00 Příjezdy českých souborů a seminaristů, registrace, ubytování

16.00 - 17.00 Slavnostní zahájení festivalu, představení souborů, lektorů
a všech možných dobrých lidí na Společenském sále

17.00 - 18.00 Theater in Regenbogen Brixen (Itálie) „AnDante Crescendo"
Divadelní sál DK

20.30 - 21.40 DIE DILET-TANTEN Hall in Tirol (Rakousko) „Kassandrra"
Divadelní sál DK

25.5. pátek
8.45 Rozdělení do seminářů před DK

9.00 - 12.00 Semináře (pro dětské účastníky i dospělé účastníky) v ZUŠ a v DK

13.30 - 14.10 Central Youth Theatre(Anglie)
„Please Shut the Gate behindYou /Prosím zavřete za sebou vrata/
Divadelní sál DK

16.00 - 16.50 Kinder und Jugendtheater Turgi (Švýcarsko)
„Die Reise hinter die Wand" /Cesta za zeď/

Divadelní sál DK

19.00 - 19.50 HOP-HOP II. Ostrov „Zkus být Vladislavem" Za oponou v DK skupina A

19.00 - 20.10 Na dně Plzeň „Sorry pane Exupéry" Kinokavárna skupina B

20.35 - 21.25 HOP-HOP II. Ostrov „Zkus být Vladislavem" Za oponou v DK skupina B
20.35 - 21.45 Na dně Plzeň „Sorry pane Exupéry" Kinokavárna skupina A


26.5. - sobota

9.00 - 12.00 semináře


14.00 - 14.20 Hudradlo Zliv „O vrabci s ustřiženým jazykem" Kinokavárna skupina A
14.00 - 14.40 HOP-HOP II. Ostrov „Ondráš nebo Juráš?" Za oponou skupina B


 

15.00 - 15.20 Hudradlo Zliv „O vrabci s ustřiženým jazykem" Kinokavárna skupina B
15.00 - 15.40 HOP-HOP II. Ostrov „Ondráš nebo Juráš?" Za oponou skupina A

17.00 - 17.50 Hudradlo Zliv „Slavík" Za oponou skupina A
17.00 - 17.35 HOP-HOP I. Ostrov „Za Ludmilou" Radnice skupina B

18.10 - 19.00 Hudradlo Zliv „Slavík" Za oponou skupina B
18.00 - 18.35 HOP-HOP I. Ostrov „Za Ludmilou" Radnice skupina A


 

19.30 - 20.00 Zkouška vystoupivších odborných seminářů
20.00 Ukázky ze seminářů Společenský sál
Závěrečný raut
Mládež disko
Dospělí seminář o metodách práce-inspirace shlédnutými představeními


 organizátorky: zleva Ilona Rausová, Irena Konývková

Neděle
9.30 - 10.15 Záškrt Aš „PEJ - PIN"
10.45 - 11.05 ŽEŽENY Aš „Dvouhlavý pták"

11.10 - 11.45 Dospělí seminář - jeho závěr

12.00 Závěr, loučení, polibky, slzy, úsměvy, objetí.........a domů!

 

Prezence:
Dům kultury - Infocentrum

Stravování:
III. základní škola, Májová ul.
(v rodinách, v penzionech - snídaně a některé večeře)

Ubytování:
III. základní škola, Májová ul. (české soubory)
ZUŠ, Masarykova 715 (překladatelé)

Odborné semináře:
Základní umělecká škola, Masarykova ul.
budova literárně-dramatického oboru:
1.poschodí č.dv.26 „Chodili spolu s čisté lásky" Hana Nemravová
přízemí, č.dv. 9 „Mohlo se to přihodit i tak" Stanislav Nemrava
budova hudebního oboru:
2.poschodí, č.dv.31 "Hudební tvarování" Jakub Hulák

Dům kultury, Mírové náměstí
společenský sál „Tanec" Petr Pospíšil
kinokavárna „Seminář herecké práce" Hana Franková
Kabelová televize „Před kamerou za kamerou" Andrea Vránová
Jaroslav Hrubý
T - klub „Metodika práce s dětským a mládežnickým souborem" - Jaroslav Provazník


Představení "O.soukání"
Dům kultury: divadelní sál, na jevišti "Za oponou", kinokavárna
Radnice Staré město

Slavnostní zahájení i společenský večer
Dům kultury, společenský sál

Redakce
DK č. 15

 


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 31.10.2018