Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty

Úspěchy ve školním roce 2013/2014

KRONIKA 2013/2014 ZÁŘÍ

28. 9.  Pošťácká pohádka, Waldorfská škola Wlaštovka Karlovy Vary Doubí 

 

ŘÍJEN

9. 10. 13. 00 Točna  Pošťácká pohádka

           17.00 Točna   Derniéra Pošťácké pohádky

 

LISTOPAD

8.11. – 10.11.  Popelka Rakovník – festival souborů hrajících pro děti

 

PROSINEC

10. 12.         Merklín 9 hod., Abertamy 11 hod.   Betlémská hvězda

15.12.            Vánoční koncert ZUŠ v DK v 15 hod.

 

16.12             Hraní pro školy 10.,11.,12.45, 13.45 MINIDIVadélko

                       Betlémská hvězda

 

ÚNOR

5.2.              BÝT ČI NEBÝT – VEČER MONOLOGŮ A DIALOGŮ XI. - MALÍ

MINIDIVadélko 19 hod.

 

13.2.           BÝT ČI NEBÝT – VEČER MONOLOGŮ A DIALOGŮ XII. - VELCÍ

MINIDIVadélko 19 hod.

 

15.2.            HORŠOVSKÝ TÝN – KRAJSKÉ KOLO MONOLOGŮ A DIALOGŮ KANDRDÁSEK

POSTOUPILI TITO: MÍŠA,LUCKA R.,SÁRA W.,BARČA, VÍTEK, TADEÁŠ, JENDA, HEDA, LUCKA B., KÁJA

POHÁREK: VOJTA, RENDA, PÁJA, ÁĎA, MARKÉTA

 

BŘEZEN

 13.3.               HRANÍ PRO ŠKOLY 9.00, 10.00,11.00

  TMA+ PIHA+TOM A   BECKY+TOM A BEN

 

14.3.             Premiéra Zápisník Norberta Borovičky + repríza Betlémská hvězda

                      MINIDIVadélko 17 hod.

 

16.-17.3.         Praha – Hraní Leni v Celetné!

 

  29.3.              CELOSTÁTNÍ KOLO MONOLOGŮ A DIALOGŮ  V BRANDÝSE

                    HEDA, KÁJA, JENDA, TADEÁŠ, VÍTEK 

 

DUBEN

5. 4.                 Premiéra NEBO TAKY NE

sobota              zkouška od 10.00

 

8.4.              KRAJSKÉ KOLO V SÓLOVÉM PROJEVU – KÁJA, TADEÁŠ, VÍTEK,

VOJTA, MARKÉTA, RENDA

 

9.4.                 KRAJSKÉ KOLO VE SLOVESNOSTI V MINIDIVadélku LDO

                              KÁJA, LUCKA R., SÁRA W.

 

12. – 13.4.       Mladá scéna kraj PLASY: Nejsem hloupý, Humanisti

 

24.-25.4.         Brno NEBO TAKY NE

 

KVĚTEN

13 .5. úterý      Zápisník Norberta Borovičky Stará radnice 17 hod.

                        Sraz ve 14.30 – generálka, pak cukrárna

 

15. 5. čtvrtek   Hraní Kamehamehy+ Zápisník Norberta Borovičky

pro školy 9.00, 10.00, 11.00 Za oponou

 

23.5. pátek      OCEŇOVÁNÍ ŽÁKŮ OD 16 HOD.

ZÚČASTNÍ SE JENDA+HEDA, KÁJA, MÍŠA, SÁRA W., LUCKA B., LUCKA R., JANA, B. KOCIFAJOVÁ, TADEÁŠ, VÍTEK         

 

                        ZÁVĚREČNÝ KONCERT OD 18 HOD. PŘÍSTUPNÝ VŠEM!

                              UVÁDĚNÍ MARKÉTA, ÁĎA, VOJTA, RENDA, PÁJA

                              Renda+Vojta dialog

 

29.5. – 1.6..             CELOSTÁTNÍ KOLO LDO ZUŠ V UHERSKÉM HRADIŠTI

                       KAROLINA, JENDA, HEDA, MARKÉTA, VOJTA, RENDA

 

6.-8.6.          Pohárek Markéta, Renda, Vojta

 

10.6.            Absolventský koncert Pája, Markéta, Áďa

 

24.7.-2.8.      Švýcarsko - KAMEHAMEHA

 

 

 


1.jpg 12.jpg dpp_319.jpg dscf4719col.jpg

Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 1.12.2021