Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty

Úspěchy ve školním roce 2012/2013

ZÁŘÍ

 

25. 9.                               Pošťácká pohádka v Jáchymově

 

úterý                               

 

 

 

ŘÍJEN

 

1. 10. po                          Antikódy V. Havla v knihovně

 

                                       Sraz v 15 hod. v knihovně

 

                                       /Markéta, Vojta, Renda/

 

 

 

14. 10.                             Pošťácká pohádka v Praze na DAMU

 

neděle                              Odjezd: 6 hod. od dramaťáku vlastním busem

 

 

 

 

 

LISTOPAD            

 

2. – 4. 11.                        Skluz – divadelní přehlídka v Ostrově

 

PÁ-NE                             hrajeme Ukážu ti cestu rájem v sobotu

 

 

 

19.11.                              Hraní pro školní družinu ZŠ J.V.Myslbeka 2x

 

PO                                   Pošťácká pohádka+Pilník a Klobouček v MINIDIVadélku

 

 

 

23.- 25. 11.                      Divadelní festival Litvínov

 

                                       Ukážu ti cestu rájem

 

 

 

PROSINEC

 

30.11. a 1. 12.                  SOUSTŘEDĚNÍ V DRAMAŤÁKU

 

PÁ – SO                          Sraz v 16 hod.

 

 

 

2.12.                                Vystoupení při rozsvěcení vánočního stromu na náměstí

 

NE    

 

 

 

4. 12.                               Charita – Pošťácká pohádka od 16 hod. na Společenském

 

Ú                                     sále . Sraz v 15 hod. v DK u infocentra.

 

 

 

12.12.                               Tadeáš vystoupení v Oranžérii v knihovně od 17 hod.

 

STŘ  

 

 

 

 

 

19. 12.                                    Hraní pro školy Pošťácká pohádka + Klobouček a Pilník

 

STŘ    

 

neděle 16.      Adventní koncert/od 15 hod. vystoupení/

 

 


dsc02507.jpg (Kluci - andĂ­lci)Renda a Vojta - moderátoři Adventního koncertu ZUŠ 2012

LEDEN

 

Soustředění 4.1. – 5.1. VELCÍ

 

 

 

21. ledna v pondělí           Školní školo v přednesu.

 

 

 

28. ledna v pondělí           od 9 hod. Ostrovský kaktus

 

 

 

ÚNOR

 

11. února pondělí              VEDRA - přednesový večer 1. a 2. ročníku

 

                                        od 18 hod. v MINIDIVadélku

 

 

 

15. února pátek                Být či nebýt 18.00 hod. MINIDIVadélko

 

                                        Monology velcí

 

 

 

16. února sobota              Kandrdásek Horšovský Týn

 

/Vojta, Markéta, Renda, Věrka, Áďa, Pája/

 

 

 

BŘEZEN

 

7. -8. března                    Oblastní přehlídka činoherního a hudebního divadla Horažďovice

 

                              Ukážu ti cestu rájem

 

 

 

14. března čtvrtek   Okresní kolo v přednesu

 

 

 

15. března              Premiéra I. 17.00    Pětkrát člověk

 

pá                          Premiéra II. 19.00 Pětkrát člověk

 

                   

 

                             

 

22. března    krajské kolo Wolkrova Prostějova,

 

 

 

23. -24. března       Celostátní soutěž monologů a dialogů Kandrdásek Brandýs n.L.

 

so-ne                     Markéta, Vojta, Renda + chce-li Věrka, Pája

 

 

 

26. března úterý     Kamehameha

 

Hraní pro školy 9.00, 10.00, 11.00

 

 

 

                              Premiéra v 17 hod. Za oponou /Sraz v 16 hod. v šatně/

 

 

 

DUBEN

 

4. dubna čtvrtek      Krajské kolo LDO ZUŠ

 

                              Kamehameha, Tak tohle je naše Leni?!

 

 

 

19. dubna pátek      Krajské kolo v přednesu Karlovy Vary

 

Lucka R.+LuckaB.+Tadeáš

 

 

 

20. – 21. dubna      Krajské kolo Dětského divadla Dobřany

 

so-ne                     Kamehameha

 

 

 

25. dubna-28.4.      Mezinárodní div. festival Itálie Brixen – Kamehameha

 

 

 

 

 

KVĚTEN

 

2.5.- 6.5.                Mezinárodní divadelní festival Ostrovské soukání Ostrov

 

 

 

24. května pátek     15.00 Oceňování žáků – Dům kultury

 

                              18.00 – Závěrečný koncert /vystoupení bbb/

 

 

 

ČERVEN

 

30. 5. – 2.6.            Celostátní kolo soutěže LDO ZUŠ Litvínov

 

čt-ne                      Tak tohle je naše Leni?!

 

 

 

7. – 9. června         Pohárek – HUMANISTI, VOJTA MONOLOG

 

 

 

7. – 9. června         Lucie Bursíková celostátní kolo v přednesu Dětská scéna Svitavy

 

 

 

11. – 14. června     Wolkrův Prostějov – Eliška Rojíková

 

 




 

25.4. - 28.4.2013 - Mezinárodní divadelní festival Hollawind 2013

 


250920121677.jpg adela-kubistova-jako-anne-lore-a-m-aranyossyova-jako-leni.jpg deti-drama-divadlo.pdf dpp_0012.jpg dpp_0025.jpg dpp_0054.jpg dpp_0069.jpg dpp_0095.jpg dsc_0223.jpg dsc_0228.jpg dsc_0234.jpg dsc_0249.jpg dsc_0267.jpg dsc_0280.jpg dsc_0285.jpg k7a5780.jpg k7a5785.jpg nominace-na-wp.jpeg nova-slozka-045-2.jpg nova-slozka-061-2.jpg postup-eliska.jpeg

Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 1.12.2021