Divadelní soubor HOP-HOP Ostrov

Aktuálně | Inscenace | Hopákům | Kronika | Videa | Soukání | Kontakty
Další skupina mladších dramaťáků vytvořila své první větší představení - pásmo poezie nazvané Vymyslím si (sestavila a režírovala Irena Kotová). Aby se ti mladší odlišili od větších nazvali svůj soubor Hopáček.

Pásmo s obrovskými nafukovacími míči, v bílých trenýrkách a bílých tričkách mělo velký úspěch, postoupilo až na národní přehlídku recitačních souborů do Mělníka, kde dokonce bylo vybráno na závěrečný galavečer.

Hopáčci se uvedli báječně!

 

HOPÁČCI

LUCIE RUTHOVÁ

 

I skupina HOP-HOP se nenechala zahanbit, s Hrou na pohádku (která vznikla na konci předchozího školního roku) se zúčastnila soutěží dětských divadelních souborů a postoupila také na národní přehlídku, a to do Kaplice!!! Pohádku si ale zahrála nejen na soutěži, ale např. i ve Stráži nad Ohří

HRA NA POHÁDKU

Zleva tančí Šárka Koptáková, Lucie Martínková, Tomáš Nikl a David Haták

Nejstarší Minidiváci v Plzni zopakovali svou sci-fi hru Co to je. A nastudovali aktovku Opuštěná, kterou po různu varýrovali. Tento pořad nazvali "Přišli jsme vám zahrát" a ostrovští diváci ho mohli shlédnout např. v T-klubu v Ostrově

Přišli jsme vám zahrát

Minidiv

zleva Irena Kotová, Jana Jašíková, Alena Matochová, Irena Svobodová, Lenka Zedlová
vzadu Pavel Žemlička, Jiří Pavlas, Lucie Kulhánková, Šárka Kebrlová

 

A co sólisté?

Největším úspěchem tohoto školního roku je 2.místo Lucie Kulhánkové a 3. místo Nadi Šupové v ústředním kole soutěže lidových škol umění v literárním projevu! (V krajském kole kromě těchto dvou autorek získala také 1.místo a postoupila do ústředního kola Lucie Protivanská - též výrazný úspěch.)

 

V přednesu nikdo na národní soutěž nepostoupil, i když do krajského kola postoupila Šárka Kebrlová a pár šikulů přivezli ocenění z okresního kola (2.místo Petr Pospíšil, Tomáš Nikl, Alena Matochová 3.místo Barbora Týcová, David Haták)

 

Recitátoři

Naši šikovní recitátoři: zleva Václav Hruška, Barbora Týcová, Eva Schmiedová, Tomáš Nikl, Petr Pospíšil a David Haták


Copyright © 2008 - 2013 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz

Aktualizace: 1.12.2021