Základní umělecká škola Ostrov - logo

Důležité info

 

 

Výuka bude od 24. května probíhat s testem bez omezení, bez testu pro nejvýše 10 žáků. V zásadě tedy platí, že od příštího týdne učíme úplně vše, tedy i nauky, orchestry, hromadné vyučování LDO, VO, TO. Bude-li někde ve třídě více, jak 10 žáků, učitelé se s Vámi spojí a domluví buď rozdělení třídy, či dokladování testů ze školy.

 

 

Co nás čeká

Kostka sedaškola->úspěchy->2020-2021

 
 
 
 

BLAHOPŘEJEME K PŘIJETÍ

 

JAN ROHÁČ

(žák dramatického oboru třídy Mgr. Ireny Konývkové)

 DAMU PRAHA

KATEDRA ČINOHERNÍHO DIVADLA

STUDIJNÍ PROGRAM

HERECTVÍ ČINOHERNÍHO DIVADLA


BLAHOPŘEJEME K PŘIJETÍ

    VÝTVARNÝ OBOR

 

Tony Heklů

Střední umělecko-průmyslová škola Zámeček Plzeň,

obor Malba v umění, designu a architektuře

Gvenda Chochelová

Střední uměleckoprůmyslová škola Praha, obor Scénografie

Eva Urbánková

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Oděvní design

Jan Pujman

Střední odborné učiliště stavební Plzeň, obor Umělecký keramik

Ateliér Lukáše Lercha

 

 

 

Viktorie Goldmanová 

Střední umělecko-průmyslová škola Zámeček Plzeň,

 obor Malba v umění, designu a architektuře

Bára Vlašímská

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Oděvní design

Veronika Hanousková 

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

 obor Design skla

Dinh Nam Hai

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Design skla

Ateliér Hany Vaculíkové

 


 Czech Dance Masters  - On-line Duo

Soubor Mirákl

  • Mini
    • Modern
      • 1. místo – Pániková Amálie a Vasiljeva Nikol
      • 2. místo – Vacurová Kateřina a Vodrážková Nikola
    • Jazz
      • 1. místo – Pániková Amálie a Vasiljeva Nikol

 

  • Děti
    • Modern
      • 5. místo – Eretová Veronika a Lišková Bára
      • 6. místo – Burešová Bára a Slámová Julie
      • 7. místo – Hudečková Kristýna a Kudelová Lucie
    • Jazz
      • 1. místo – Hudečková Kristýna a Kudelová Lucie
      • 2. místo – Eretová Veronika a Lišková Bára

 

  • Junioři
    • Modern
      • 1. místo – Šlemrová Magdalena a Vosyková Laura
      • 5. místo – Bočková Nikola a Lajdová Simone Elen
      • 6. místo – Burešová Anna a Čopáková Andrea
      • Černá Veronika a Miczka Amélie
    • Jazz
      • 3. místo – Lajdová Simone Elen a Šlemrová Magdalena
      • Blahušová Adéla a Dušková Nikola
      • Šafářová Karolína a Stekerová Viktorie

                         Best song

                                        3.místo – Burešová Anna a Čopáková Andrea

                                        4.místo – Bočková Nikola a Černá Veronika

  • Dospělí
    • Jazz
      • 2. místo – Bursíková Lucie a Šafářová Marta

 

Czech Dance Masters –

on-line Solo

  • Mini
    • Modern
      • 1. místo – Pániková Amálie
      • 4. místo – Vacurová Kateřina
      • 7. místo – Jančíková Lucie
    • Jazz
      • 1. místo – Pániková Amálie
      • 2. místo - Vodrážková Nikola
      • 3. místo – Vasiljeva Nikol

.       Palusková Leontýna

  • Děti
    • Modern
      • 1. místo Eretová Veronika
      • Hudečková Kristýna
      • Kudelová Lucie
      • Svobodová Laura
    • Jazz
      • 7. místo – Hudečková Kristýna
      • 8. místo – Lišková Bára
      • Eretová Veronika
      • Tegdová Magdaléna

 

 

  • Junioři I
    • Modern
      • 1. místo – Lajdová Simone Elen
      • 3. místo – Černá Veronika
      • 5. místo – Šlemrová Magdalena
      • 8. místo - Vosyková Laura
      • Miczka Amélie
      • Bočková Nikola
      • Šafářová Karolína
      • Stekerová Viktorie
      • Veverková Tereza
    • Jazz
      • 2. místo – Horká Rozálie
      • 5. místo – Šlemrová Magdalena
      • 7. místo – Bočková Nikola
      • 8. místo – Šafářová Karolína
      • Černá Veronika
      • Jandáková Natálie

 

  • Junioři II
    • Modern
      • 1. místo – Čopáková Andrea
      • 5. místo – Blahušová Adéla
      • 6. místo – Heráková Adéla
      • Burešová Anna
      • Boro Nela de Diana
      • Blahušová Adéla
    • Jazz
      • 8. místo – Burešová Anna

 

  • Dospělí
    • Jazz
      • 2. místo – Šafářová Marta
      • Bursíková Lucie
    • Modern

Bursíková Lucie

Šafářová Marta

 

 

 

Taneční skupina roku

  • Děti
    • 4. místo – Eretová Veronika

 

  • Junioři
    • 1. místo – Lajdová Simone Elen – TANEČNÍK ROKU
    • 4. místo – Čopáková Andrea

 

  • Dospělí
    • 1. místo – Bursíková Lucie
    • 5. místo – Šafářová Marta