Základní umělecká škola Ostrov - logo

Důležité info

Doplňující přijímací řízení  -  II.kolo:

 

4OBOR /hudební, literárně dramatický, taneční, výtvarný/ :

Více informací v sekci Škola -> Přijímací řízení

Co nás čeká

Nedávné akce

Kostka sedaškola->úspěchy->2018-2019

HUDEBNÍ OBOR

KRAJSKÁ KOLA

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

  1. místo

Quintetto moderno

Tereza Kubíková, Ondřej Tölg, Lucie Herzogová,

Karolína Matušková, Anežka Vaculíková

 

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

čestné uznání I. stupně

Smyčcové duo

Tereza Šindelářová, Kristýna Dědečková

 

Hra na elektronické klávesové nástroje

2. místo

Victoria Krausová

 

 

 

 

VÝTVARNÝ OBOR

 

Celostátní přehlídka Nipos Artama Zlín

 

Projekt Rohlík – ateliér Lukáše Lercha

Čestné uznání Za ověřování současných forem umění:

Jakub Krátký

Kateřina Havlanová

Barbora Hůlová

Zuzana Tekely

 

 

 

Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice 2019 - téma chemie

(z patnácti tisíc výtvarných děl z  mnoha zemí světa bylo uděleno cca 1200 ocenění, což představuje 8 % ocenění z celkového počtu prací)

 

Za obraz Barvité sny Ottíka Wichterlů

čestné uznání

Kateřina Appeltauerová a Bára Vlašímská

z ateliéru Hany Vaculíkové.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

OKRESNÍ KOLA

 

DĚTSKÁ SCÉNA 2018

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY

V PŘEDNESU

 

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

ADRIANA FLORKOVÁ

GABRIELA KÄSSOVÁ

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

MATYÁŠ BERAN /D.K./

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

JAN RAMBOUSEK

MICHAL HUK

ZUZANA TEKELY

 

 

 

KRAJSKÁ KOLA

KRAJSKÉ KOLO V PŘEDNESU CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY DĚTSKÁ SCÉNA 2018

 

  1. KATEGORIE

čestné uznání

JAN KOPÁL

BARBORA NETRHOVÁ

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE MONOLOGŮ A DIALOGŮ DO 18 LET KANDRDÁSEK

 

čestné uznání

Monolog 11-13let

Lucie Mašková

Sofia Yarovaya

Monolog 14-15let

Tereza Horčičková

 

Dialog 8-10 let

Adriana Praštalo, Tomáš Frýdl

Dialog 11-13 let

Jana Rožková a Valerie Procházková

Lucie Kučerová a Lucie Fořtová /D.K./

Markéta Besperátová a Pavlína Motlíková /D.K./

 

2.místo a postup

Monolog 16-18 let

Hedvika Navrátilová

/z důvodu nemoci se nezúčastnila celost. kola/

 


DĚTSKÁ SCÉNA 2019

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY DĚTSKÉHO DIVADLA

 

návrh na postup na celostátní přehlídku

soubor HOP-HOP představení Človíček a ovečky v režii Ireny Konývkové: Adéla Hájková, Ivana Chernyavska, Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová, Adriana Praštalo, Kateřina Staňková, Natálie Szabo, Natálie Szabo, Ella Zeroniková

 

soubor HOP-HOP představení Věřte nevěřte v režii Ireny Konývkové: Adéla Hájková, Ivana Chernyavska, Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová, Adriana Praštalo, Kateřina Staňková, Natálie Szabo, Natálie Szabo, Ella Zeroniková

 

soubor HOP-HOP představení Poslední vlaštovka v režii Ondřeje Šulce:

Ivan Dirksen, Adriana Florková, Tomáš Havel, Matouš Hepnar, Gabriela Kässová, Lukáš Kučera, Klára Štefková, Lucie Tománková

 

soubor HOP-HOP představení Klárka a šest babiček v režii Ondřeje Šulce:

Markéta Besperátová, Elizaveta Kuznetsova, Sebastian Merhulík, Pavlína Motlíková, Tomáš Pejšman, Miroslav Poliščuk, Matyáš Pöselt, Valerie Procházková, Jana Rožková, Vojtěch Tegda, Sofia Yarovaya

 

 

 

ZÁPADOČESKÁ OBLASTNÍ PŘEHLÍDKA ČINOHERNÍHO A HUDEBNÍHO DIVADLA V HORAŽĎOVICÍCH 2019

 

Nominace na celostátní přehlídku Mladá scéna

Cena za scénografii

Cena diváka

soubor HOP-HOP představení LIDÉ NÁS MAjí rádi v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta

/Irena Konývková Cena za umělecké vedení souboru/

 

 

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY LITERÁRNĚ DRAMATICKÝCH OBORŮ ZUŠ V KOLEKTIVNÍM PROJEVU

 

Stříbrné pásmo

soubor HOP-HOP představení Kryšpín zmizel v režii Ondřeje Šulce: Adam Petrák, Viktorie Simandlová, Lothar Hemzáček, Jiří Netrh, František Kučera, Lucie Kučerová, Lucie Fořtová, Markéta Hechtová, Markéta Kollárová, Anna Machková a Barbora Štěpánová.

 

soubor HO-HOP představení Válka s mloky v režii Ondřeje Šulce: Gvenda Chochelová, Julie Kromková, Jindřich Tegda, Patricie Dvořáková, Tereza Horčičková, Tereza Besperátová a Petra Poberežníková.

 

 

 

 

 

 

CELOSTÁTNÍ KOLA

 

WOLKRŮV PROSTĚJOV 2019

Postup z krajského kola /celostátní kolo  teprve bude/

Matěj Velička /LAUREÁT KRAJ.KOLA/

 

PŘEDNÁŠAM TEDA SOM KREMNICE

mezinárodní soutěž v přednesu jednokolová

MATĚJ VELIČKA

Zlaté pásmo v kategorii próza

Bronzové pásmo v kategorii poezie

Bronzové pásmo v kategorii monolog

 

 

 

CELOSTÁTNÍ KOLO SOUTĚŽE MONOLOGŮ A DIALOGŮ DO 18 LET KANDRDÁSEK V 

BRANDÝSE NAD LABEM

Monology 8-10 let

účast z 1.místa krajského kola

Natálie Szabo

 

  1. místo

Adéla Hájková

 

Monology 16-18 let

čestné uznání

Tadeáš Novák

  1. místo

Jan Roháč

postup na Pohárek

/teprve bude/

 

Dialogy 8-10 let

účast z 2.místa krajského kola

Ivana Chernyavska, Kateřina Staňková

 

čestné uznání

Samuel Tomáš Machač, Tadeáš Matoušek, Adéla Hájková

 

  1. místo

Ella Zeroniková, Eliška Mikesková, Karolina Pöseltová

 

 

Dialogy 14-15 let

čestné uznání

Hedvika Chochelová, Anna Machková, Barbora Štěpánová

 

 

Dialogy 16-18 let

čestné uznání

Lucie Ratajčáková, Antonín Valenta

 

  1. místo

postup na Pohárek

Sára Horčičková, Vít Bauchner

 

Jana Ďuržová, Tadeáš Novák

/teprve bude/

 

 

DĚTSKÁ SCÉNA 2019

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA DĚTSKÉHO DIVADLA

soubor HOP-HOP představení Liška s dobrou náladou v režii Ondřeje Šulce: Matyáš Beran, Sofie Ella Doležalová, Lucie Heřmanová, Matěj Janák, Zuzana Knap, Bára Lišková, Julie Slámová

 

Celostátní přehlídka literárně dramatického oboru ZUŠ v kolektivním projevu

Stříbrné pásmo

soubor HOP-HOP představení LIDÉ NÁS MAjí rádi v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta

 

Zlaté pásmo

soubor HOP-HOP představení Běž, chlapče, běž v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta, Sára Weithalerová

 

 

Jiráskův Hronov 2018, Divadelní Nitra 2018

soubor HOP-HOP představení Běž, chlapče, běž v režii Ireny Konývkové: Vít Bauchner, Jana Ďuržová, Sára Horčičková, Hedvika Navrátilová, Tadeáš Novák, Lucie Ratajčáková, Jan Roháč, Antonín Valenta, Sára Weithalerová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TANEČNÍ OBOR

v choreografii Karin Wintrové

KRAJSKÁ KOLA

KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE

Ocenění za čistotu tanečního projevu

Choreografie Blízko tebe: Terezie Fránová, Lucie Jarošová, Nela Kolářová, Anna Machková, Lucie Ratajčáková, Michaela Šibralová

 

KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH

za hravost a interpretační lehkost s dotekem vtipu

Choreografie Ta rána: Terezie Fránová, Lucie Jarošová, Nela Kolářová, Anna Machková, Lucie Ratajčáková, Michaela Šibralová       

 

za scénický experiment

Choreografie Articulation: Terezie Fránová, Lucie Jarošová, Nela Kolářová, Anna Machková, Lucie Ratajčáková, Michaela Šibralová       

 

 

CELOSTÁTNÍ KOLA

CELOSTÁTNÍ KOLO DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE KUTNÁ HORA 2019

Choreografie Ta rána: Terezie Fránová, Lucie Jarošová, Nela Kolářová, Anna Machková, Lucie Ratajčáková, Michaela Šibralová

 

Cena za technickou připravenost tanečnic      

 

CELOSTÁTNÍ KOLO SCÉNICKÉHO TANCE MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH TANEC, TANEC....JABLONEC NAD NISOU 2019

/bude se konat na podzim/

Choreografie Blízko tebe v choreografii Karin Wintrové: Terezie Fránová, Lucie Jarošová, Nela Kolářová, Anna Machková, Lucie Ratajčáková, Michaela Šibralová

 

        

 

TANEČNÍ OBOR – SKUPINA MIRÁKL

CHOREOGRAFIE SKRYTÉ SOUVISLOSTI

CONTEMPORARY DANCE

DANCE WORLD CUP – ŠPANĚLSKO

1.MÍSTO

Adéla Blahušová, Lucie Bursíková, Nikola Dušková, Karolína Kunzová, Zuzana Syptáková, Marta Šafářová,

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

5.MÍSTO

Adéla Blahušová Lucie Bursíková, Nikola Dušková, Zuzana Syptáková, Marta Šafářová

 

 

 

 

CHOREOGRAFIE FACE 2 FACE

CONTEMPORARY DANCE

DANCE WORLD CUP – ŠPANĚLSKO

2.MÍSTO

Adéla Blahušová, Anna Elisabeth Burešová, Lucie Bursíková, Nikola Dušková, Karolína Kunzová, Zuzana Syptáková, Marta Šafářová, Eliška Voslařová

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

5.MÍSTO

Adéla Blahušová, Anna Elisabeth Burešová, Lucie Bursíková, Nikola Dušková, Karolína Kunzová, Zuzana Syptáková,  Leona Svobodová, Marta Šafářová, Eliška Voslařová

 

CHOREOGRAFIE MUZIKÁL

JAZZ DANCE

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

1.MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá, Lucie Heřmanová, Natálie Farmačková, Rosália Krausová, Rozálie Horká, Simone Elen Lajdová, Barbora Lišková,Adéla Luncarová, Amélie Miczka, Táňa Mokruschová,Magdaléna Nováčková, Julie Slámová, Viktorie Stekerová,Karolína Šafářová, Magdaléna Šlemrová, Tereza Veverková, Bára Vilčková,Veronika Voslařová,

                        

 

 

 

                        

CHOREOGRAFIE MÍSTO PRO KAŽDÉHO

CONTEMPORARY DANCE

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

3.MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá, Natálie Farmačková, Rosália Krausová, Rozálie Horká, Simone Elen Lajdová, Barbora Lišková,Adéla Luncarová, Amélie Miczka, Táňa Mokruschová, Magdaléna Nováčková, Viktorie Stekerová,Karolína Šafářová, Magdaléna Šlemrová, Tereza Veverková, Bára Vilčková,Veronika Voslařová

 

CHOREOGRAFIE ME AND MY BABY

JAZZ DANCE – DUO

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

4.MÍSTO

Nikola Bočková, Simone Elen Lajdová

 

CHOREOGRAFIE HEROES /hírous/

CONTEMPORARY DANCE – DUO

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

5.MÍSTO

Nikola Bočková, Simone Elen Lajdová

 

 

CHOREOGRAFIE BROKEN /brouken/

CONTEMPORARY DANE – DUO

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

2.MÍSTO

Amélie Miczka , Magdaléna Nováčková

 

 

CHOREOGRAFIE PODLE MNE

CONTEMPORARY DANCE – SÓLA

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

6.MÍSTO

Simone Elen Lajdová

 

CHOREOGRAFIE MIME´S STORY /Příběh mima/

CONTEMPORARY DANCE – SÓLA

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

12.MÍSTO

Karolína Šafářová

 

CHOREOGRAFIE BLACKBIRD

JAZZ DANCE – DUA

Lucie Bursíková, Zuzana Syptáková

 

CHOREOGRAFIE Dr.JAZZ

JAZZ DANCE – MALÉ SKUPINY

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

2.MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá,Simone Elen Lajdová, Amélie Miczka,Táńa Mokruschová, Magdaléna Nováčková, Karolína Šafářová

 

CHOREOGRAFIE RUCE

CONTEMPORARY DANCE – MALÉ SKUPINY

MISTROVSTVÍ SVĚTA – INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION -POLSKO

6.MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá,Simone Elen Lajdová, Amélie Miczka, Magdaléna Nováčková, Karolína Šafářová. Veronika Voslařová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3KOLOVÉ SOUTĚŽE

CZECH DANCE MASTERS

1.MISTROVSTVÍ REGIONÁLNÍ PRO KRAJ PLZEŃSKÝ A KARLOVARSKÝ

2.MISTROVSTVÍ ČECH

3.MISTROVSTVÍ ČR

 

 

CHOREOGRAFIE KOŠILOVÁ

ART DANCE - VŽDY 1.MÍSTO

Nela Bufková, Ema Trantová, Ema Hořčičková, Laura Kopfstein, Kristína Hudečková, Barbora Žlutická, Bára Lišková, Magdaléna Tegdová , Lucie Kudelová

 

CHOREOGRAFIE DOCTROR JAZZ

JAZZ DANCE

VŽDY 1.MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá, Natali Farmačková, Lucie Heřmanová, Rozálie Horká, Kristýna Hudečková, Natálie Jandáková, Laura Kopfstein, Lucie Kudelová, Bára Lišková, Amélie Miczka, Táňa Mokruschová, Julie Slámová, Viktorie Stekerová, Karolína Šafářová, Tereza Veverková, Barbora Vilčková,Veronika Voslařová

 

CHOREOGRAFIE POZDRAV Z PLANETY DĚTÍ

CONTEMPORARY DANCE 1. MÍSTO, 1. MÍSTO, 2. MÍSTO

Nikola Bočková, Veronika Černá, Natali Farmačková, Lucie Heřmanová, Rozálie Horká, Kristýna Hudečková, Karolína Kořánová, Laura Kopfstein, Lucie Kudelová, Bára Lišková, Amélie Miczka, Táňa Mokruschová, Julie Slámová, Viktorie Stekerová, Karolína Šafářová, Tereza Veverková, Barbora Vilčková,Veronika Voslařová

 

 

 

 

 

 

CHOREOGRAFIE THIS IS ME

JAZZ DANCE

VŽDY 1.MÍSTO

Adéla Blahušová, Nikola Bočková, Anna Elisabeth Burešová, Lucie Bursíková, Veronika Černá, Nikola Dušková, Karolína Kunzová, Simone Elen Lajdová, Adéla Luncarová, Leona Svobodová, Zuzana Syptáková, Marta Šafářová, Magdaléna Šlemrová,Tereza Veverková, Eliška Voslařová

 

 

 

 

 

 

CHOREOGRAFIE THE GREAT DICTATOR

CONTEMPORARY DANCE – VŽDY 1.MÍSTO

TITUL MISTR MISTRŮ

(nejlepší choreografie napříč všemi tanečními styly)

Adéla Blahušová, Nikola Bočková, Anna Elisabeth Burešová, Lucie Bursíková, Nikola Dušková, Karolína Kunzová, Simone Elen Lajdová, Adéla Luncarová, Leona Svobodová, Zuzana Syptáková, Marta Šafářová, Eliška Voslařová

 

Soutěž MISTROVSTVÍ ČR

CZECH DANCE MASTERS

1KOLOVÁ

 

CHOREOGRAFIE AŽ NAPRŠÍ A USCHNE

CONTEMPORARY DANCE

1.MÍSTO

Natali Farmačková,Amélie Miczka, Karolína Šafářová, Veronika Voslařová, Viktorie Stekerová, Kristína Hudečková, Barbora Vilčková

 

CHOREOGRAFIE I ´M BRASS BAND /Jsem kapelník/

JAZZ DANCE – 2.MÍSTO

Natali Farmačková,Amélie Miczka, Karolína Šafářová, Veronika Voslařová, Viktorie Stekerová, Bára Lišková, Barbora Vilčková

 

CHOREOGRAFIE ONE AND ONE /Jedna a jedna/

DUO – CONTEMPORARY DANCE

2.MÍSTO

Karolína Šafářová, Amélie Miczka

 

CHOREOGRAFIE HOPÁ HÉJ!

DUO – CONTEMPORARY DANCE

                                                     3.MÍSTO      

Natali Farmačková, Veronika Voslařová

 

CHOREOGRAFIE KAPKA

SÓLO – CONTEMPORARY DANCE

2.místo

Amélie Miczka

CHOREOGRAFIE SOMEONE NEW /Něco nového/

SÓLO – CONTEMPORARY DANCE

Karolína Šafářová

 

CHOREOGRAFIE – i REMEMBER /Vzpomínám/

CONTEMPORARY DANCE

1.MÍSTO

Adéla Blahušová, Karolína Kunzová, Simone Elen Lajdová, Marta Šafářová, Zuzana Syptáková

 

CHOREOGRAFIE LET´S BEAT /Ať to zní/

JAZZ DANCE

2.MÍSTO

Adéla Blahušová, Nikola Dušková,Karolína Kunzová, Simone Elen Lajdová, Marta Šafářová, Zuzana Syptáková

 

CHOREOGRAFIE I CAN´T SEE ME /Nemohu vidět sama sebe/

SÓLO – CONTEMPORARY DANCE

3.MÍSTO

Marta Šafářová

 

CHOREOGRAFIE CHANGE /Změna/

DUO – COTEMPORARY DANCE

  1. MÍSTO

Marta Šafářová

CHOREOGRAFIE SING /Zpívej/

DUO – JAZZ DANCE

2.MÍSTO

Nikola Bočková, Simone Elen Lajdová

 

 

 

 

PŘIJATÍ ŽÁCI

Výtvarný obor

Zuzana Syptáková

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary - Oděvní design

 

Gvenda Chochelová

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary - Oděvní design

 

Šárka Novotná

SUPŠ a ZUŠ Zámeček - Malba v umění, designu a architektuře

 

Barbora Balická

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary - Design keramiky a porcelánu

 

Alena Pincová

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary - Grafický design

 

Nikola Farmačková

SUPŠ a ZUŠ Zámeček - Grafický design a média